PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869002}

Turysta

The Tourist
6,4 3 186
ocen
6,4 10 1 3186
7,0 3
oceny krytyków
Turysta
powrót do forum serialu Turysta

Nie sądziłem, że jeszcze znajdę dobry australijski serial. Myślałem, że Mr Inbetween będzie jedynym serialem związanym z Australią, który mi się spodoba. Myliłem się, serial jest bardzo dobry. Aktor , który kojarzył mi się z Grey'em i tandetą dał radę. Bardzo dobra rola, do tego charakterystyczne niekiedy kuriozalne poczucie humoru. Fabuła jest ciekawa, są fajne zwroty akcji. Dopatrzyłem się też kilku błędów, ale nie umniejsza to całości. W dobie mizernej masówki jaką wyczynia netflix, jest to serial który warto obejrzeć.

M4t30

Biorąc pod uwagę, że to jest serial brytyjski, to nadal nie znalazłeś ;)

ocenił(a) serial na 8
Gasza1910

Byłem święcie przekonany, że produkcja australijska :)

M4t30

Według IMDB jest to koprodukcja amerykańsko-brytyjsko-australijska

ocenił(a) serial na 6
Gasza1910

To koprodukcja , między innymi australijska .

M4t30

kupa mułu i 2 metry szlamu...jak mozna ogladać taki badziew z niedorozwojami w postaci tępej policjantki na " próbnym " krytycy siedmiu boleści ...

pawelec_marcin

Dziękujemy za merytoryczny komentarz. Możesz wrócić do robienia patykiem kręgów w kałuży.

Woooo

celnie, w punkt:)

ocenił(a) serial na 8
pawelec_marcin

Pochwal się co oglądania oglądałeś ostanio to się pośmiejemy znafco

ocenił(a) serial na 5
pawelec_marcin

Serio? - odebrałeś policjantkę jako niedorozwoja? Jestem przerażona

M4t30

Jamie Dornan przede wszystkim kojarzy się z genialną rola w równie rewelacyjnym serialu The Fall, który polecam.

Magga1234

Pełna zgoda. Dornan w Upadku był świetny. Bałam się go...

ocenił(a) serial na 8
Magga1234

Dokładnie. Trochę zepsuł sobie reputację tym Greyem. Ja go niestety pierwszy raz w Greyach widziałam i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, a potem obejrzałam The Fall i byłam w szoku, że to taki genialny aktor. Tutaj też jest super.

M4t30

Nasz bohater traci pamięć, w szpitalu dostaje ubranie po nieboszczyku, potem parę dolarów, potem wożą go po pustyni i lata helikopterem za frajer, potem jak jasnowidz znajduje w beczce trupa, bomby wybuchają mu koło głowy a procesor dalej nie działa. a potem nie wiem bo dałem pause i nie wiem czy dam rade udźwignąć te brednie i wcisnąć play.

ocenił(a) serial na 8
darcobanach

Kolejny znafca

ocenił(a) serial na 8
M4t30

Serial super, nie wiem skąd takie niskie oceny, chyba że gimbaza albo znafcy oceniają.

ocenił(a) serial na 5
andrze_r

Dokładnie tak

ocenił(a) serial na 8
andrze_r

Drugi sezon jest jeszcze lepszy, Humor , drama i ROZWIĄZYWANIE ZAWIŁEJ ZAGADKI.

ocenił(a) serial na 7
M4t30

Zgadzam się,jeden z lepszych seriali na,HBO MAX.W każdym odcinku coś niespodziewanego się dzieje.Sporo akcji,fajne dialogi.Ogląda się z ciekawością.2 sezon też ma bardzo fajny klimat w tej Irlandii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones