PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869002}

Turysta

The Tourist
6,4 3 186
ocen
6,4 10 1 3186
7,0 3
oceny krytyków
Turysta
powrót do forum serialu Turysta

Im dalej tym gorzej

ocenił(a) serial na 3

Zaczyna się dobrze, im dalej, tym gorzej, a wręcz fatalnie. Na końcówce liczyłam minuty do końca i nie wierzyłam jak można tak łatwo coś spotolić XD

ocenił(a) serial na 3
agatszpagat

Dokładnie! Aż nieprawdopodobne, że z tak fajnie zapowiadajacego sie serialu można zrobić taki crap jak w końcowych odcinkach.

ocenił(a) serial na 1
Gloogle

do wyjścia ze studni w 3 odcinku, całkiem niezły, nie dałem rady, gruby koleś w kowbojkach wychodzi ze studni do której wpadł po ciosie łomem w głowę i zleciał przynajmniej 8 metrów i wylazł buahhhaaahhaa

wacorro_filmweb

juz w pierwszym odcinku wiadomo bylo co to bedzie za serial. facet zakopany pod ziemia zyja i masie calkiem calkiem po wielu godzinach :-). Pierwsze 10 minut serialu genialne a potem flaki z olejem jak to u Brytyjczykow - gadanie, myslenie na glos, czekanie i nieprawdopodone (naciagane) zbiegi okolicznosci

kenno

Jakbyś oglądał dalej to byś wiedział, że miał dojście powietrza

ocenił(a) serial na 2
agatszpagat

dokładnie.....

agatszpagat

Początek trochę śmieszny facet w osobowce nie może uciec ciężarówce która jedzie Max 130km/h i na dodatek kierowca ciężarówki to jasnowidz, wie gdzie pojedzie kierowca. Zobaczymy jak będzie dalej

ocenił(a) serial na 6
agatszpagat

Jak się skończyło? Nie dałem rady do końca

ocenił(a) serial na 3
agatszpagat

Zgadzam się, fajny pomysł i początek, a później kompletna porażka i żenada.

ocenił(a) serial na 5
ocenił(a) serial na 5
agatszpagat

Niestety tak, dlatego zmniejszę ocenę ogólną. Dobry serial kończy się na 4 odcinku. Szkoda

ocenił(a) serial na 5
agatszpagat

zgadzam się- a tak się dobrze zapowiadał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones