PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143515}

Maria Antonina

Marie Antoinette
6,5 59 629
ocen
6,5 10 1 59629
6,5 17
ocen krytyków
Maria Antonina
powrót do forum filmu Maria Antonina

Histori Marii Antoniny nie znam zbyt dobrze, ale kostiumy i scenografia wyglądają rewelacyjnie... Ale ta muzyka... To jakiś żart!??!?! Przecież to kompletnie nie pasuje, mam nadzieję, że nie uświadczymy tego w filmie.

Albertino

A tak poza tym to wygląda na to, że Francis dał sobie spokój, a teraz Sofia będzie obrzucać nas filmami :) "Virgin Suicides" i "Lost in Translation" to były świetne filmy. Czekam na więcej ;)

ocenił(a) film na 7
Albertino

A ja mam nadzieje, że jednak uświadczymy :) New Order i Maria Antonina to całkiem niezłe połączenie moim zdaniem. W ogóle zwiastun bardzo mi się podoba. Czekam z niecierpliwością na film.

btw Ktoś kto zaakceptował ten drugi plakat był chyba lekko rozkojarzony :)

mota

Też mam nadzieję, że uświadczymy. Ta piosenka jest świetna, w ogóle trailer jest świetny. Może ten film, dzięki reżyserii Sofii, będzie oryginalniejszy od innych filmów kostiumowych? Trailer bardzo zaostrzył mi apetyt i czekam na film z niecierpliwością.

Albertino

Trailer rzeczywiscie robi wrazenie, jest taki zupelnie inny w dobrym slowa tego znaczeniu, tez czekam z niecierpliwoscia na ten film i mam nadzieje ze Kirsten Dunst pokaze nam na co ją stac, fajnie by bylo gdyby tak mloda aktorka zdobyla jakas nominacje do jakiejs nagrody tak jak kilka miesiecy temu zrobila to mloda Keira Knightley(jej pierwsza nominacja do Oscara):)

ocenił(a) film na 10
Albertino

Właśnie!!! Wszystko jest super, gdyby nie muzyka! Ja widziałem trailer na francuskiej stronie Marie-Antoinette i myślałem, że może tamtejszy dystrybutor Pathe "dokleił" tę piosenkę, ale okazuje się, że nie. W sumie teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekac filmu. No i właśnie: czy naprawdę w Polsce wchodzi dopiero w 2007?

Bodil

a czy ktoś może wie co to za piosenka co leci na trailerze?

moniq_87

Trailer to:

"Age of Consent"
New Order


Teaser to:

"Ceremony"
New Order

Albertino

Eh..Mi też ta muzyka nie bardzo pasuje. Nie przepadam za tego typu zabiegami np. w Gangach NY bardzo mnie to drażniło pomimo tego że ścieżka dzwiękowa był nawet lepsza od filmu.. Wybija mnie to z klimatu epoki. Ale ciągle mam nadzieję ..:)

Absynt_Ariena

A ja właśnie jestem zwolennikiem eksperymentowania z formą. Eksperymentowania, ale z zachowaniem klimatu. I tak właśnie jest tu. Coppola wybrała współczesną muzykę, co jest nowością w filmie kostiumowym, ale jednocześnie wybrała takie piosenki, które absolutnie nie niszczą atmosfery. I chwała jej za to, bo może być to świeżutki i orzeźwiający wietrzyk w kostiumowym kinie.

Clarence

to że w zwiastunie jest kawałek New Order, nie znaczy że w filmie będzie na 100%, np. w zwiastunie Pasji został wykorzystany kawałek Petera Gabriela, muzyke zaś robił....hmmm zapomniałem :) ale inny koleś

ocenił(a) film na 7
Albertino

ja zakochałam sie w tej muzyce jak w filmie i chce zdobyc soudtracka zanim obejze film :) zawiastun niesamowicie mnie nakręcił!

Albertino

Mnie właśnie ta muzyka ze zwiastuna zniechęciła do filmu, zwiastun traci przez nią ten klimatu, który lubię w filmach o tych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones