PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143515}

Maria Antonina

Marie Antoinette
6,5 59 585
ocen
6,5 10 1 59585
6,5 17
ocen krytyków
Maria Antonina
powrót do forum filmu Maria Antonina

Film o niczym

ocenił(a) film na 4

Bez żadnej puenty, bez żadnego końca. Wyrwany z kontekstu kawałek życia znanej osoby. PORAŻKA

ocenił(a) film na 10
kropelkaa

Za takie wypowiedzi powinni wieszac na suchych galeziach powinno sie bic i patrzec czy rowno puchnie. Film o niczym...nie wierze po prostu brak mi slow ty chyba nie ogladalas tego filmu nie wiem jak mozna pisac takie brednie a moze poprostu glupota tak bardzo cie zaslepia ze nic nie widzialas i dlatego byl to film o niczym... cieszko tutaj polemizowac bo po prostu rece opadaja!!!!!!

ocenił(a) film na 6
MUD_2

Ale bez wyzwisk, nie oczekujmy rozmowy na poziomie, sami nie mając żadnego.

Dla mnie Maria Antonina jest fatalnym filmem historyczną, niezłą za to opowieścią o tym, jak łatwo się pogubić w świecie, gdzie trzeba być mocnym i strasznie opanowanym - jak to jest być gwiazdą. Jest nietypowy, ale Coppola lubi łamać granice. W tym momencie przesadziła, bo Dunst aktorką jakąś tam jest, ale na pewno nie sprostała wyzwaniu, jakim jest zagranie osoby cholernie emocjonalnej i z jednej strony zagubionej, z drugiej głupiej. Bo Maria Antonina była głupia, cokolwiek by to nie znaczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones