Metallica

7,7
129 ocen muzyki
powrót do forum osoby Metallica

Najlepszy zespół który jeszcze pokaże na co go stać. METALLICA RULES THE WORLD!!!

rabinx_2

Zgadzam się z tobą. Nigdy nie będzie takiego drugiego zespołu. It's the best band in the world.

użytkownik usunięty
rouge_15

Rzeczywiście siła argumentów w tych dwóch postach jest miażdżąca. Powiem tak, że nie jest to najlepszy zespół na świecie, ale jeden z najlepszych.

Pozdrawiam fanów :)

rabinx_2

No i Metallica pokazała!!! Death Magnetic wyjebna płyta jakiej dawno nie było!!!

Indian

Jak mnie wkur***ją tacy ludzie... Ocenianie czy to aktora, czy zespołu, tylko po dorobku muzycznym...

nikike

Chyba kolega czegoś tu nie zrozumiał.

rabinx_2

Troche szkoda mi fanow Metalliki... Pewnie co drugi zyje nadzieja, tak jak ten, ktory zalozyl temat, ze "Metallica jeszcze pokaze, na co ja stac"... Obudzcie sie, czarny album byl w 1991... Jesli od 20 lat nie nagrali niczego naprawde przyzwoitego, to juz chyba nie nagraja... Po prostu ich dobry okres juz dawno przeminal. Nagrali piec donrych albumow i tyle. Malo, co? Teraz wciaz daja dobre koncerty, ale natchnienia brak.

rabinx_2

Zgadzam się ! I ♥ Metallica \m/ ! Właśnie piszę to , słuchając płyty Master Of Puppets ;P . 10 maja wybieram się na koncert i nie mogę się doczekać !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones