PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135243}

Rozterki Gray

Gray Matters
5,8 2 194
oceny
5,8 10 1 2194
Rozterki Gray
powrót do forum filmu Rozterki Gray

Ciekawe, czy ktoś ma podobne odczucia jak ja, ale ten film zawiera tyle pozytywnej energii, że
można nim obdzielić dziesięć innych filmów. Zresztą jest to celowy zabieg (początkowa scena tańca,
po chwili jogging w parku, taniec przed telewizorem, etc.) Jak zwykle świetny Alan Cumming ("to tak,
jakbyś była czarna i nigdy nie słyszała Jackson Five" ;-) oraz genialna Rachel Shelley.

ocenił(a) film na 9
soleil2000

uwielbiam film :D masz co do tego racje :) Przed chwilą go obejrzałam, humor poprawił mi się od razu i zakochałam sie w tym filmie :D

ocenił(a) film na 10
Kasiaa303

To chyba jedyny tak optymistyczny film z półki LGBT (nie cierpię używanego na Filmweb zwrotu "kino branżowe"), prawda ?

ocenił(a) film na 9
soleil2000

Gry Weselne zakończyły się happy Endem :)
Ale jednak ten był dla mnie lepszy :)

ocenił(a) film na 10
Kasiaa303

Zdecydowanie lepszy, choć w "Grach weselnych" teoretyczne były dwie świetne aktorki - Piper Perabo ("Lost & Delirious") i Lena Headley - ale w sumie "Gry" trochę smutne... Wygląda na to, że w świecie 97% większości dla pozostałych 3 % pozostaje dramat i tragedia...

soleil2000

Film niesamowicie mi się podobał a końcowe sceny..uśmiałam się, poza tym pozytywnych emocji nigdy za wiele;-) Poza tym Rachel Schellel uwielbiam w każdej postaci:-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones