PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736601}

Operacja Anthropoid

Anthropoid
7,0 10 100
ocen
7,0 10 1 10100
6,0 3
oceny krytyków
Operacja Anthropoid
powrót do forum filmu Operacja Anthropoid

Dornan

ocenił(a) film na 10

"Pięćdziesiąt Twarzy Greya" to po prostu źle stworzony film! Dlatego są takie niskie mniemania o Panie Dornanie. Rolą Paula Spectora w 'The Fall" autentycznie mnie zniszczył. Genialna gra aktorska. Liczę na to iż w "Anthropoid" pokaże na co go stać :D

ocenił(a) film na 8
JAMIE_DORNAN

Generalnie film świetny ale Dornan beznadziejny. Niech gra w tych paździerzach a na ekranie porządnego filmu więcej się nie pokazuje.

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

To jest tylko twoje zdanie, ale muszę Ci powiedzieć, że noty jakie zebrał za ten film (w Wielkiej Brytanii i Stanach), są naprawdę imponujące. Jego rola w Anthropoid bardzo mi się podobała.

ocenił(a) film na 8
JAMIE_DORNAN

Patrząc na to że jesteś fejk kontem to Twoje argumenty w żaden sposób mnie nie przekonają. Facet to niewiarygodna deska!

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

W jakim znaczeniu deska ?

ocenił(a) film na 6
JAMIE_DORNAN

Drewno kolego, drewno

ocenił(a) film na 8
Dziuchni91

Specjalnie dla ciebie pewnie zrezygnuje z aktorstwa.. xd

JAMIE_DORNAN

Złym filmom dajesz 9?

ocenił(a) film na 5
JAMIE_DORNAN

Chyba lepiej dla niego i dla nas, żeby tylko cieszył oko w reklamach gatek Calvina Kleina, a rola Greya to chyba szczyt jego aktorskich możliwości. Chciałabym się mylić, ale w "Anthropoid" zagrał fatalnie i na tle reszty obsady pasował tam jak wół do karety z tą swoją modelową buźką.

ocenił(a) film na 7
JAMIE_DORNAN

"Greya" nie oglądałem i nie jestem wobec Dornana uprzedzony. Do roli Spectora pasował jak ulała, ale tutaj niestety gra tak, jak gdyby dalej był Paulem Spectorem. Te same miny. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones