PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021659}

Duchy w Wenecji

A Haunting in Venice
6,3 26 424
oceny
6,3 10 1 26424
6,0 24
oceny krytyków
Duchy w Wenecji
powrót do forum filmu Duchy w Wenecji
stiletto

To dzwoń do prawie 80-letniego Sucheta i załatwiaj mu rolę.

DobermanTheDog

Ale po co dzwonić do Sucheta, skoro on już te rolę zagrał?
https://www.filmweb.pl/serial/Poirot-1989-125510/episode/12/2

mim85r

Cieszcie się że nie gra go czarnoskóry albo Hindus. Jak spojrzeć z takiego punktu siedzenia, to jest całkiem dobrze.

ocenił(a) film na 4
stiletto

Na pewno nie Kenneth Branagh -dwa filmy już spartolił .Oczywiście obejrzę trzeci , ale ze wstrętem.;)

ocenił(a) film na 4
Slawek_M_6

Obejrzałem zwiastun i jednak sobie daruję oglądanie.

ocenił(a) film na 6
stiletto

Może i Kenneth nie jest dobrym Poirotem. Ale ja nie lubiłam Davida w roli Herculesa, wręcz mnie drażnił. Czytałam wszystkie kryminały Agathy Christie, więc nie jest to brak znajomości postaci.

yogi55

To chyba tylko Ciebie drażnił David Suchet... to jedyny po wsze czasy Poirot i jego niezapomniana rola... majstersztyk Davida Sucheta... coś nie ta wyczytałaś, że tak bzdurną opinie tu naskrobałaś, no ale trolli nie brakuje... samej Agacie on by się podobał bardzo, ale Ciebie drażni, zabawne... ogładałem dokument gdzie wnuk Agathy Christie zachwalal Davida...

stiletto

tak jest, David Suchet był perfekcyjnym i niezastąpionym Poirotem, inni to tylko słaba kopia przy nim

ocenił(a) film na 7
Habia

ja z kolei uważam, że Ustinov też dobrze się bronił.

ocenił(a) film na 7
kaymann

Było paru na prawdę dobrych Poirtów jak właśnie Ustinov czy Finney, ale nie umywają się do p. Sucheta, który został stworzony do tej roli.

Habia

zgadzam się Davit Suchet stał się ikoną - stworzył styl .... charakterystyczny

ocenił(a) film na 8
stiletto

Suchet jest świetny, ale Brannagh to też najwyższa klasa, inny, bardziej dynamiczny styl. Tu dał sobie spokój z żarcikami, więc wypadł zdecydowanie najlepiej z trzech filmów.

ocenił(a) film na 5
stiletto

David najlepszy, zgadzam się.

The30sLady

David najlepszy popieram

ocenił(a) film na 7
IRYSKALIASZ

Ciekawe, co na to Kelly Reilly? Grała z jednym i drugim (u boku Davida Sucheta - seria 09, odc. 02 pt. "Sad Cypress", a z Kennethem Branaghem w "Duchach z Wenecji" 2023) :)

stiletto

Fajnie, a słyszałeś o deklinacji?;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones